fbpx

O nás

Pořiďte si svůj
vysněný vůz

HILDAMOTORS

Naše společnost se zabývá od roku 2014 prodejem kvalitních a ověřených vozidel, která pro vás vybíráme od našich obchodních partnerů. Nabízené vozy pocházejí z ukončených operativních leasingů nebo přímo od autorizovaných dealerů.

Hlavním cílem společnosti je nabídnout zákazníkům vozy v nadstandardním technickém i vizuálním stavu, poskytnout profesionální osobní přístup pro každého zákazníka a zlepšit reputaci “ojetin” v České republice.

Navštivte naše zcela nové prostory v kryté hale, kde pro vás máme připravená zánovní vozidla s transparentní historií. Rádi vám poskytneme tolik času, kolik budete chtít k prohlédnutí a vyzkoušení daného vozu.

Proč vůz právě od nás?

Nebudeme vám vyprávět pohádky o ujetých kilometrech, původu a servisní historii. Nemusíte se strachovat žádné složité administrativy, vozy mají vždy platnou technickou kontrolu a můžete s nimi ihned odjet. Budeme s vámi jednat narovinu, hlavní je pro nás především vaše spokojenost.

  • Garance najetých km a původu v kupní smlouvě.
  • Jasný původ vozidla
  • Originální servisní kniha je samozřejmostí
  • Platná technická kontrola u všech vozidel
  • VIN u každého nabízeného auta

Prodané vozy

Zaručujeme!

Garantujeme vám původ vozidla v kupní smlouvě, nebude-li se původ vozidla zakládat na pravdě, máte právo odstoupit od smlouvy a bude vám vrácena plná výše kupní ceny.

Garantujeme vám počet ujetých kilometrů v kupní smlouvě, nebude-li se tento údaj zakládat na pravdě, máte právo odstoupit od smlouvy a bude vám vrácena plná výše kupní ceny.

Zaručujeme vám nejvyšší kvalitu nabízených vozidel.

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ